102

عایق کاری

پارسین گستر جنوب، با سال ها تجربه در صنعت عایق کاری و بهره گیری از پرسنل با تجربه  و با بررسی موقعیت مکانی-محیطی و نوع نیاز،  بهینه ترین روش عایق کاری را به شما پیشنهاد می دهد. عایق فوم علاوه بر حفظ درجه حرارت ساختمان و کنترل رطوبت، برای کاهش صدا نیز بسیار مفید می باشد.

موارد مصرف :

  • سقف ها،دیواره ها و کف سالن های صنعتی و ورزشی
  • ساختمان های مسکونی و اداری واقع در مناطق سردسیر و گرمسیر
  • سالن های مرغداری و گلخانه ها
  • واگن های قطار،کشتی ها و شناورها
  • لوله ها و انواع مخازن

اسپری فوم:

 در بناهای از قبل ساخته شده، سطح مقاطع در اشکال پیچیده و دارای ابعاد غیر هندسی و در برخی مواقع برای عایق آستری دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان ها از فوم اسپری پلی یورتان استفاده می شود. هنگام پاشش بصورت افشانه، مواد شیمیایی و رزین بصورت فوم گسترش می‌یابد و در محل جامد می‌شود. ضخامت و دانسیته فوم پاششی پلی یورتان بسته به نوع کاربرد مورد انتظار از آن متغیر می باشد. با توجه به ماهیت سلول بسته فوم پلی یورتان حشرات و باکتری ها نمی توانند در آن زندگی و رشد نمایند. از سایر ویژگی های این فوم می توان به وزن بسیار پایین آن جهت استفاده برای سطوح با مقاومت پایین اشاره نمود.

تزریق  فوم:

از فوم های تزریقی برای عایق کاری سطوح بزرگ و پیچیده و یا فضاهای بسته، که دسترسی کامل به آنها دشوار یا غیرممکن است، استفاده می شود. در این روش مخلوط مواد ترکیبی فوم، پس از خروج از مخزن، به داخل شیارها و شکا ف هایی که از قبل تعبیه شده تزریق می شود و سپس با افزایش حجم باعث انسداد درزها و شکا ف ها می گردد. از این روش برای درزبندی اطراف پنجره ها، درها، درزهای بین ساندویچ پانل ها و به منظور عایق کاری حرارتی، رطوبتی و صوتی استفاده می شود.