۸۸۶۶۰۴۹۱  بلوار نلسون ماندلا ( آفریقا ) - بالاتر از میرداماد - برج آناهیتا - طبقه اول - واحد ۱

Homeخدمتمشاوره،طراحی و اجرا

مشاوره،طراحی و اجرا

امروزه با تخصصی‌تر شدن همه حرفه‌ها کمتر کسی بدون انجام تحقیقات و گرفتن مشاورۀ لازم اقدام به اجرای یک پروژه می‌نماید. به هر پروژه‌ای با توجه به تعریفی که از طرف کارفرما می‌شود، می‌توان راهکارها و پاسخ‌های متنوعی داد.

شرکت پارسین گستر جنوب با اتکا به تیم فنی مهندسی مجرب و کار آزموده، با ارائه خدمات مشاوره‌ای درزمینۀ برآورد هزینه‌های پروژه، محاسبات، طراحی، ساخت، اجرا و… همواره در تلاش است اطلاعات مفید و سودمندی به مشتریان خود ارائه دهد. کارشناسان شرکت پارسین بصورت تلفنی و حضوری اطلاعات و مشاورۀ لازم در خصوص پروژه‌های عمرانی را در اختیار کارفرمایان قرار می دهند. لذا در صورت نیاز به مشاوره، ابتدا پروژه خود، کاربرد آن، موقیت جغرافیایی، مقیاس آن و عوامل دیگر را بررسی و سپس این اطلاعات را در اختیار متخصصین پارسین قرار داده تا بتوان بهترین نتیجه و برنامه را بدست آورد.

مشاوره،طراحی و اجرا

طراحی

واحد طراحی مهندسی شرکت پارسین گستر جنوب با بهره‌گیری از تیم متخصص و با تجربه، همواره در تلاش است تا با استفاده از دانش فنی و دید معماری خود بهترین طرح ها با عملکرد بالا را در راستای تحقق نیاز‌های کارفرمایان ارائه دهد. پس از مشاوره و دریافت اطلاعات لازم مربوط به پروژه، مراحل طراحی به شرح ذیل انجام می‌گیرد:

  •  ارائه اتود اولیه از حجم کلی یا پلان اولیه کاربردی
  • ارائه نقشه‌های معماری و سازه‌ای
  • ارائه نقشه‌های اجرایی و تاسیساتی
  • برآورد مصالح لازم و زمان لازم اجرا

همچنین برای بسیاری از پروژه های کوچک که نیاز به نقشه کشی سازه مفصلی ندارند نیز می‌توان با ارتباط با واحد طراحی شرکت پارسین، اطلاعات لازم در رابطه با سازه یا پروفیل‌های لازم را بدست آورد.

مشاوره،طراحی و اجرا

طراحی انواع پروژه‌های مختلف

هر پروژه با توجه به عملکرد نیاز به دانش منحصر به فرد دارد. این اطلاعات فارغ از بحث اجرا در بحث طراحی و برآورد نیز به شدت مهم می‌باشند. با توجه به تولید کننده بودن مجموعه پارسین گستر جنوب، طراحان این مجموعه نیز به خوبی با متریال‌های مختلف از جمله ساندویچ پانل آشنایی داشته و توانایی طراحی در حوزه‌های همچون سردخانه های زیرصفر / بالاصفر، تونل های انجماد، سالن های صنعتی و ورزشی، سیستم های برودتی و …. را دارا می‌باشند.

سایر خدمات
نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

از چالش‌های هر پروژه ی عمرانی، نصب و اجرای مصالح با استانداردهای لازم می باشد. عواملی چون کیفیت اجرا، سرعت و زمان

آدرس شیراز

آدرس تهران

ساعات کاری

طراحی وبسایت توسط نردوما