۸۸۶۶۰۴۹۱  بلوار نلسون ماندلا ( آفریقا ) - بالاتر از میرداماد - برج آناهیتا - طبقه اول - واحد ۱

Homeخدمتنصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

از چالش‌های هر پروژه ی عمرانی، نصب و اجرای مصالح با استانداردهای لازم می باشد. عواملی چون کیفیت اجرا، سرعت و زمان اجرا و نهایتاً هزینه تمام شده اجرا ، فاکتور هایی اساسی در حل این چالشِ کارفرمایان می‌باشد.

نصب ساندویچ پانل، در ظاهر بسیار ساده و به دور از هر گونه پیچیدگی می باشد. اما در عین حال نصب بی‌کیفیت این متریال در دراز مدت نمایان‌گر شده و همین مسئله باعث بروز چالش‌های بعدی می‌گردد. به عنوان مثال اگر ساندویچ پانل‌های نصب شده برای سردخانه ای با استاندارد لازمه نصب نشده باشند، در بلند مدت شاهد استهلاک بیشتر سیستم خنک کننده در اثر کارکرد بیشتر خواهیم بود. چرا که ممکن است قسمتی از جداره ساندویچ پانلی یا درز‌ها به علت نصب بی‌کیفیت، محل انتقال دما شده و گرما به داخل نفوذ کند. در نتیجه سیستم سرمایشی برای رساندن دما به نقطه لازم به ناچار انرژی بیشتری مصرف می‌کند.

نصب ساندویچ پانل

این مسئله حتی در سازه‌های پوششی مثل سوله‌ها نیز در دراز مدت عیب و ایراد خود را نشان می دهد. به عنوان مثال عدم درز بندی صحیح سقف ناشی از نصب بی‌کیفیت می‌تواند باعث نفوذ آب به داخل سالن‌ها گردد.

بنابراین علاوه بر انتخاب و تهیه ی مصالح با کیفیت، اجرای استاندارد و با کیفیت آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد. از طرفی یک تیم نصب حرفه ای می‌تواند زمان اجرا را کاهش داده و تاثیر لازم در هزینه تمام شده داشته باشد.

نصب ساندویچ پانل چگونه است؟

نصب ساندویچ پانل چگونه است؟

واحد نصب ساندویچ پانل شرکت پارسین گستر جنوب ، با بهره‌گیری از تیم فنی و مهندسی و چندین گروه از نصابان آموزش دیده و با تجربه، همواره در تلاش است تا دانش فنی خود را در راستای تحقق نیازهای کارفرمایان بروز‌‌ رسانی کرده و همچنین به کمک بروز‌ترین تجهیزات، زمان اجرا را به حداقل برساند.

متخصصین نصب ساندویچ پانل شرکت پارسین، در چند حوزه‌ی مختلف مثل نصب ساندویچ پانل‌های سردخانه‌ای، نصب ساندویچ پانل‌های سازه‌های صنعتی مثل سوله‌ها و نصب ساندویچ پانل‌های کوتاه مثل کانکس‌ها، بصورت تخصصی فعالیت می نمایند. عملکرد متمایز تیم‌ها به کمک تجارب و دانش فنی تخصصی در آن حوزه می‌تواند بهترین کیفیت اجرا در کمترین زمان ممکن را ارائه نماید.

نصب ساندویچ پانل

مزایای واحد نصب ساندویچ پانل پارسین

در حقیقت نصب ساندویچ پانل با توجه به نوع سازه، نوع کاربرد، نوع ساندویچ پانل و نوع فلاشینگ کاربردی متفاوت می‌باشد. تجربه در پروژه‌های مختلف بهترین و مهم‌ترین دستاورد واحد نصب ساندویچ پانل شرکت پارسین می‌باشد.

  • بهره‌وری از مهندسین ناظر با دانش تخصصی و فنی
  • بهره‌وری از چندین تیم نصب با تجربه در حوزه‌های مختلف نصب
  • بهره‌وری از بروزترین تجهیزات نصب ساندویچ پانل‌ها
  • تیم کاملا آشنا به ماهیت ساندویچ پانل با توجه به تولید کننده بودن این شرکت
  • کاهش زمان اجرای پروژه ها
  • مشاوره و طراحی فلاشینگ‌های لازم جهت پروژه‌های خاص
سایر خدمات
مشاوره،طراحی و اجرا

مشاوره،طراحی و اجرا

امروزه با تخصصی‌تر شدن همه حرفه‌ها کمتر کسی بدون انجام تحقیقات و گرفتن مشاورۀ لازم اقدام به اجرای یک پروژه می‌نماید. به

آدرس شیراز

آدرس تهران

ساعات کاری

طراحی وبسایت توسط نردوما