۸۸۶۶۰۴۹۱  بلوار نلسون ماندلا ( آفریقا ) - بالاتر از میرداماد - برج آناهیتا - طبقه اول - واحد ۱

Homeدرباره ما

درباره ما

پارسین گستر جنوب

آشنایی با پارسین

تاریخچه شرکت

شرکت پارسین گستر جنوب با نام تجاری “پارسین”، تولید کننده انواع ساندویچ پانل های دیواری و سقفی با هسته فوم پلی یورتان، عایق های کف و بدنه، کانال های عایق هوا، سردخانه کامیون و کامیونت، سردخانه و تونل انجماد پرتابل، کانکس و ورق های پوششی است. پارسین همچنین در زمینه ساخت و اجرای سردخانه های ثابت و سالن های صنعتی و خدمات عایق کاری از طریق اسپری فوم فعالیت گسترده ای دارد.

قابل ذکر است که با توجه به پررنگ تر شدن مساله ی بهینه سازی مصرف انرژی و حفظ منابع طبیعی کشور در سال های اخیر گروه پارسین بر آن شد تا با بهره گیری از پرسنل متخصص،در زمینه طراحی ،توسعه و ساخت سیستم های نوین ساختمانی فعالیت خود را گسترش دهد که در این راستا سیستم نوین ساختمانی انرژی+ویلا بر اساس تجربیات و فناوری روز دنیا راه اندازی گردید.

پارسین در سال ۱۳۶۰ به منظور فعالیت در زمینه تولید سردخانه های ثابت و متحرک صنعتی تاسیس گردید که با توجه به تعهد مدیران به گسترش و توسعه فنی تولیدات و خدمات مبتنی بر فناوری روز دنیا راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را تا کنون با موفقیت پیموده است.

پارسین در راه طولانی و پر افتخار خود با تکیه بر اعتماد فزاینده مشتریان، در سال ۱۳۷۶ بر آن شد که با تولید ساندویچ پانل پلی یورتانی که از همه جهت جایگزین بسیار مناسبی برای مصالح سنتی می باشد، گامی موثر در جهت توسعه و خدمت بردارد.

پارسین در دهه اخیر نیز بطور کلی در دو فاز اقدام به توسعه کرده که از بارزترین طرح ها می توان به تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی بزرگ شیراز و همچنین راه اندازی خط تولید ساندویچ پانل بصورت پیوسته (کانتینیوس) اشاره نمود.

چشم انداز

ارائه دهنده برترین محصولات و خدمات در سطح کشور و منطقه

اهداف

  • استفاده از بهترین مواد اولیه و سازگار با محیط زیست جهت ارتقا سطح کیفی محصولات
  • به روز کردن مداوم پروسه تولید توسط تیم تحقیق و توسعه مجموعه
  • اطمینان حاصل کردن از سطح توانایی علمی و عملی پرسنل در جهت بالاتر بردن بازده
  • استفاده از بهترین مواد اولیه و سازگار با محیط زیست جهت ارتقا سطح کیفی محصولات
  • افزایش سبد محصولات تولیدی بر اساس تقاضا و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا
  • ارائه خدمات متمایز جهت جلب رضایت کامل مشتری

آدرس شیراز

آدرس تهران

ساعات کاری

طراحی وبسایت توسط نردوما