ورق های مصرفی در تولید ساندویچ پانل

ورق های مصرفی در تولید ساندویچ پانل

ورق های مصرفی در ساندویچ پانل های پلی یورتان پارسین از نوع گالوانیزه، آلومینیوم و آلوزینک است که بر اساس طراحی در ضخامت های ۴/۰ تا ۷/۰ میلی متر تولید می شوند.

ورق آلوزینککه با نام گالوالیوم نیز شناخته می شود از پوشش آلومینیوم و روی تشکیل شده است. ویژگی قابل توجه این ورق مقاومت زیاد در برابر خوردگی در اغلب شرایط محیطی مختلف می باشد که علت آن ترکیبی از خواص حفاظتی آلومینیوم و روی در مقابل خوردگی است. آلوزینک قابل شکل گیری بوده، به راحتی رنگ پذیر است و دوام بالایی دارد.

با توجه به نیاز مشتری امکان تولید ساندویچ پانل های پارسین با ورق آلومینیوم وجود دارد. از ویژگی های اصلی این ورق می توان به وزن سبک و مقاومت بالای آن در برابر خوردگی اشاره نمود. ضخامت ورق آلومینیوم بکار برده شده در پوشش دو طرف پانل ۷/۰ میلی متر می باشد. همچنین می توان در تولید پانل ها از ورق آلومینیوم با رنگ مورد نظر مشتری استفاده نمود.  

ورق گالوانیزه ورقی فولادی می باشد که توسط لایه ای از روی پوشش داده شده است و در ضخامت های ۴/۰ و ۵/۰ میلی متر بکار گرفته می شود. تمامی ورق های مورد استفاده در تولید پانل های پارسین در رنگ های متنوع و در پوشش بیرون با نوعی سوپر پلی استر کوره ای به ضخامت ۲۵ میکرون پوشش داده شده و در محل اتصال ورق با فوم از داخل هم برای چسبندگی بهتر ۷ میکرون رنگ پرایمر کوره ای به کار رفته است. ورق هر یک از انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری دارای ساختار های نر و ماده مخصوص خود می باشد که هنگام نصب و بهره برداری سهولت و درزگیری بهتر سازه را موجب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.